Thursday, 25 September 2014

Walijski uniwersytet zachęca do nawiązywania „znajomości bez zobowiązań”

Przed pierwszoroczniakami w Cardiff, oprócz zbierania wpisów do indeksów, postawiono dodatkowe zadanie: zaliczenia jak największej ilości szybkich numerków.


Firma eventowa – Climax Promotions zachęca walijskich studentów do prowadzenia rankingu swoich seksualnych podbojów rozdając im tzw. „snagcharts” – indeksy, w których mogą oni zapisywać z kim i gdzie spędzili daną noc.


Climax Promotions zaopatruje również studentów w „Chundercharts” – tabele, na których odnotowuje się, komu i ile razy zdarzyło się wymiotować po suto zakrapianej imprezie.


Władze uniwersytetu odmówiły komentarza do kontrowersyjnej akcji. Firma Climax Promotions nie ma z uczelnią żadnych związków formalnych, ale jest jednym z największych animatorów studenckiego życia w Cardiff.


Swoboda seksualna studentów to temat często w ostatnich dniach komentowany. Portal StudentBeans przeprowadził ankietę, z której wynika, że ponad połowa żaków co najmniej raz uprawiała seks bez zabezpieczenia (51% kobiet i 61% mężczyzn). Z kolei portal shagatoni.com twierdzi, że jeszcze przed obroną pracy magisterskiej na chorobę weneryczną zachoruje co najmniej jeden na czterech studentów.


Tags: , ,


The post Walijski uniwersytet zachęca do nawiązywania „znajomości bez zobowiązań” appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1CmY3zW

No comments:

Post a Comment