czwartek, 25 września 2014

„Polish Express News” w konkursie na najlepszą aplikację mobilną roku!

Z przyjemnością informujemy, że aplikacja mobilna „Polish Express News” w wersji Android została nominowana w konkursie na najlepszą aplikację mobilną roku 2014 „Appaward”, w kategorii „Media”! To dla nas ogromny zaszczyt – nasza aplikacja jest bowiem jedyną w konkursie, skierowaną do brytyjskiej Polonii.


Dziękujemy wszystkim, którzy docenili nasz wkład w życie codzienne Polaków mieszkających w UK! Cieszymy się, że nasze informacje mogą docierać do Was 24 godziny na dobę. Jesteśmy ogromnie wdzięczni wszystkim, którzy – wysyłając do nas sygnały – współtworzą z nami najpopularniejsze polonijne media na Wyspach.


Jak głosować na „Polish Express News”?


Głosowanie internautów odbywa się na stronie Appaward (http://ift.tt/1qympy3)i trwa do 7 października, do godz. 24:00.


By zagłosować na aplikację, należy zalogować się przez swoje konto na Facebooku. Każdy głosujący może oddać jeden głos w każdej kategorii na każdy system operacyjny. Nie można głosować wielokrotnie ani używać mechanizmów podbijających liczbę głosów.


W okresie trwania głosowania, jury składające się z ekspertów wybierze własnych zwycięzców.Więcej o naszych aplikajach mobilnych dowiesz się TUTAJ!


Tags: , ,


The post „Polish Express News” w konkursie na najlepszą aplikację mobilną roku! appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1v3KC5s

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz