piątek, 26 września 2014

Szokujące doniesienia ws. kanibala z Wysp. Jego ofiarą mogła być Polka

Zapadł wyrok ws. 57-letniego Dale’a B. z Kent. Mężczyzna na internetowych czatach poznawał ludzi i umawiał się z nimi na spotkania, w czasie których… chciał zjeść swoich rozmówców. Jedną z jego ofiar mogła być Polka.


Potwór z czatu


Przypomnijmy, że brytyjskie media zainteresowały się 57-latkiem kiedy na jaw wyszło, że jest oskarżony o nagabywanie młodej dziewczyny i namawianie jej do współżycia. Szybko okazało się jednak, że zarzutów wobec niego może być więcej, a dotyczyć mogą m.in. kanibalizmu.


Policja wpadła na trop mężczyzny po tym, jak otwarcie namawiał poznaną na internetowym czacie 14-latkę do przyjazdu do Anglii i odbycia z nim stosunku seksualnego. Pochodzącej z Meksyku dziewczynie oznajmił również, że później zabije ją przy pomocy siekiery, a następnie… poćwiartuje jej zwłoki i je skonsumuje.


Zboczeniec został zatrzymany, a jego dom przeszukany. W jego komputerze znaleziono ogromne ilości dziecięcej pornografii oraz archiwa rozmów z nieletnimi, w których chwali się tym, że zabił i zjadł m.in. 39-letnią Hinduskę i 5-letnią Polkę.


Zbyt łagodny wyrok?


Zdaniem biegłych 57-latek nie jest chory psychicznie. Eksperci orzekli także, że w momencie popełniania przestępstw był świadomy tego co robi, a wszystkie jego czyny miały charakter celowy.


Sąd zadecydował, że za swoje przestępstwa mężczyzna spędzi w więzieniu 9 lat.


Wciąż nie znaleziono dowodów na prawdziwość „przechwałek” dotyczących najmłodszej domniemanej ofiary pedofila – polskiego dziecka.


Tags: , , , ,


The post Szokujące doniesienia ws. kanibala z Wysp. Jego ofiarą mogła być Polka appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1ry4hd0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz