piątek, 3 października 2014

Zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii dla imigrantów z krajów dotkniętych kryzysem

Torysi coraz odważniej sprzeciwiają się unijnym przepisom i – oprócz rezygnacji ze zwierzchnictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka – planują również uniemożliwić wjazd do Wielkiej Brytanii imigrantom pochodzącym z krajów dotkniętych kryzysem.


Konserwatyści zamierzają poradzić sobie z napływem imigrantów z krajów, których gospodarka znajduje się w stanie kryzysu, przez zamknięcie przed nimi granic swojego kraju. Ich plany naruszają unijne prawo do swobodnego przepływu osób w obrębie Unii Europejskiej.


Partia Konserwatywna zamierza najwyraźniej skorzystać nie tylko z dostępnych, ale również (według obowiązującego prawa) nielegalnych środków, aby zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami zredukować saldo migracji do 100 tysięcy rocznie.


Do tej pory ich wynik nie należy do imponujących, dlatego torysom zależy, aby zredukować liczbę przyjeżdżających do Wielkiej Brytanii imigrantów z krajów o niższym poziomie gospodarczym.


Tags: , , ,


The post Zakaz wstępu do Wielkiej Brytanii dla imigrantów z krajów dotkniętych kryzysem appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://nasze-uk.eu/?p=21251

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz