piątek, 3 października 2014

Użyła ziemniaka jako antykoncepcji. Kartofel zapuścił korzenie

Do lekarza zgłosiła się 22-latka uskarżająca się na ogromne bóle w okolicach intymnych. Odkrycie personelu medycznego, który badał kobietę, zszokowało nie tylko lekarzy.


Przerażające wydarzenia rozegrały się w miejscowości Honda w Kolumbii. Po lekarskich oględzinach okazało się, że w waginie cierpiącej 22-latki znajduje się… ziemniak.


Jak wyjaśniała młoda kobieta, umieściła go tam sama – i to dobrowolnie. Używała go bowiem jako środka antykoncepcyjnego, bo tak doradziła jej matka. „Moja mama powiedziała mi, że jeśli nie chcę zajść w ciążę, to powinnam umieścić tam ziemniak. Dlaczego miałam jej nie wierzyć?” – opowiada pacjentka.


Kartofel znajdował się w jej ciele przez ponad dwa tygodnie. Kobieta zgłosiła się do lekarza dopiero wtedy, gdy ból w okolicach intymnych stal się nie do zniesienia. Jak wyjaśnili lekarze, dolegliwości pojawiły się, gdy ziemniak zaczął kiełkować i wrastać w genitalia kobiety. Na szczęście nie doszło do poważnego uszkodzenia narządów, a kartofel usunięto bez konieczności przeprowadzania operacji.


Tags: ,


The post Użyła ziemniaka jako antykoncepcji. Kartofel zapuścił korzenie appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1rSHJng

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz