Trener Paris Saint-Germain, Laurent Blanc był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników w sobotnim meczu ligowym przeciwko Rennes. Mistrzowie Francji wygrali to spotkanie 3:1, wymazując z pamięci kibiców nieudany mecz z Benfiką w Lidze Mistrzów.
Powered by WPeMatico
http://i1.wp.com/nasze-uk.eu/wp-content/uploads/2013/12/d0e5803c2460abfd85ff254f67be98a3.jpg?w=650
http://nasze-uk.eu/?p=11253
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz