Dzietność spada. Nie tylko w statystykach, ale i w oczach. Coraz więcej dzisiejszych trzydziestolatków to single lub pary bez potomstwa, często żyjące, jak to się drzewiej mawiało, na kocią łapę. Wygoda, rozsądek czy o co chodzi?
Powered by WPeMatico
http://ifttt.com/images/no_image_card.png
http://nasze-uk.eu/?p=11303
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz