niedziela, 15 grudnia 2013

Felieton: Dlaczego nie warto mieć dzieci (Tu i Teraz)

Dzietność spada. Nie tylko w statystykach, ale i w oczach. Coraz więcej dzisiejszych trzydziestolatków to single lub pary bez potomstwa, często żyjące, jak to się drzewiej mawiało, na kocią łapę. Wygoda, rozsądek czy o co chodzi?


Powered by WPeMatico





http://ifttt.com/images/no_image_card.png

http://nasze-uk.eu/?p=11303

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz