- Do meczów z Indykpolem AZS Olsztyn podchodzimy z dużymi nadziejami. Teraz naszym celem jest gra w meczu o piąte miejsce. W zeszłym sezonie zajęliśmy siódme, teraz chcemy zrobić krok naprzód. – mówi trener Effectora Kielce, Dariusz Daszkiewicz.
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/1hn9Xwj
http://ift.tt/PvH8ry
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz