piątek, 4 kwietnia 2014

Dariusz Daszkiewicz: chcemy zagrać o piąte miejsce

- Do meczów z Indykpolem AZS Olsztyn podchodzimy z dużymi nadziejami. Teraz naszym celem jest gra w meczu o piąte miejsce. W zeszłym sezonie zajęliśmy siódme, teraz chcemy zrobić krok naprzód. – mówi trener Effectora Kielce, Dariusz Daszkiewicz.


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/1hn9Xwj

http://ift.tt/PvH8ry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz