piątek, 4 kwietnia 2014

Agata Sawicka: podejmiemy każde trudne wyzwanie

KPS Chemik Police jest bliski awansu do finału Orlen Ligi. Zdobywca Pucharu Polski 2014 prowadzi 2-0 z Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza i potrzebuje do szczęścia już tylko jednego wygranego spotkania. – Jesteśmy górą i to się liczy najbardziej – przyznała libero policzanek Agata Sawicka.


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/PqDT4O

http://ift.tt/1jJ23CG

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz