KPS Chemik Police jest bliski awansu do finału Orlen Ligi. Zdobywca Pucharu Polski 2014 prowadzi 2-0 z Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza i potrzebuje do szczęścia już tylko jednego wygranego spotkania. – Jesteśmy górą i to się liczy najbardziej – przyznała libero policzanek Agata Sawicka.
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/PqDT4O
http://ift.tt/1jJ23CG
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz