Ulubionym drinkiem Agenta 007 jest „martini z wódką, wstrząśnięte – nie zmieszane”, co też sam często powtarzał. Przystojny, czarujący i zawsze elegancko ubrany dżentelmen. Nie ma jednak ideałów. Jak się okazuje, James Bond uzależnił się nie tylko od towarzystwa pięknych kobiet…
Powered by WPeMatico
http://ifttt.com/images/no_image_card.png
http://nasze-uk.eu/?p=11307
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz