sobota, 14 grudnia 2013

Olejnik odesłałaby Pawłowicz do garów, ale boi się, że coś sp.ali

- Flagę Unii nazywa pani poseł “szmatą”, bulwersuje ją i obraża uczucia patriotyczne, że ta “szmata” wisi k/naszego godła. Czy patrząc na Lecha Kaczyńskiego, za którym była flaga Unii, też widziała w tym skandal, bo (…) wisi “szmata”?







Powered by WPeMatico





http://ifttt.com/images/no_image_card.png

http://nasze-uk.eu/?p=11120

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz