sobota, 14 grudnia 2013

Angel di Maria: jestem kim jestem dzięki Mourinho

Skrzydłowy Realu Madryt Angel di Maria przyznał, że sporo zawdzięcza byłemu trenerowi tego klubu, Jose Mourinho. Tym samym Argentyńczyk podsycił plotki na temat swego odejścia z klubu.


Powered by WPeMatico





http://i2.wp.com/nasze-uk.eu/wp-content/uploads/2013/12/3c66413cfc90a2090b50400a3cef6c3a.jpg?w=650

http://nasze-uk.eu/?p=11134

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz