Warszawa. "Tęcza" wróci na plac Zbawiciela
Spalona 11 listopada 2013 roku przez środowiska narodowe biorące udział w marszu Niepodległości instalacja “Tęcza” będzie odnowiona i na początku maja br. wróci na swoje dawne miejsce na stołecznym placu Zbawiciela.
http://ift.tt/16YIoY8
Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://ift.tt/12UYHWJ
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J
http://ift.tt/Oi70WS
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz