piątek, 4 kwietnia 2014

Warszawa. "Tęcza" wróci na plac Zbawiciela

Warszawa. "Tęcza" wróci na plac Zbawiciela



Spalona 11 listopada 2013 roku przez środowiska narodowe biorące udział w marszu Niepodległości instalacja “Tęcza” będzie odnowiona i na początku maja br. wróci na swoje dawne miejsce na stołecznym placu Zbawiciela.







http://ift.tt/16YIoY8


Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://ift.tt/12UYHWJ


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/Oi70WS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz