Napoli definitywnie pogrążyło swoje szanse na zajęcie drugiego miejsca w Serie A, po tym jak przegrało na wyjeździe z Parmą 0:1. Napięcia najwyraźniej nie wytrzymał prezydent tego klubu Aurelio De Laurentiis, który po wyjściu ze stadionu zaatakował fanów.
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/PEwkaY
http://ift.tt/1qd61Ue
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz