poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Prezydent Napoli zaatakował fanów

Napoli definitywnie pogrążyło swoje szanse na zajęcie drugiego miejsca w Serie A, po tym jak przegrało na wyjeździe z Parmą 0:1. Napięcia najwyraźniej nie wytrzymał prezydent tego klubu Aurelio De Laurentiis, który po wyjściu ze stadionu zaatakował fanów.


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/PEwkaY

http://ift.tt/1qd61Ue

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz