niedziela, 6 kwietnia 2014

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ponownie lepsza od Asseco Resovii Rzeszów

W drugim meczu półfinałowym między Asseco Resovią Rzeszów a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle drugie zwycięstwo odnieśli goście. Tym razem podopieczni Sebastiana Świderskiego wygrali 3:2 (25:18, 18:25, 25:20, 23:25, 15:11). Kolejny mecz odbędzie się w piątek na Opolszczyźnie.


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/1jktke1

http://ift.tt/1iele3h

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz