Po niezwykle zaciętym pojedynku drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała pierwsze spotkanie półfinału PlusLigi. Podopieczni Sebastiana Świderskiego wygrali z Asseco Resovią Rzeszów, mistrzem kraju 3:2 (20:25, 25:22, 17:25, 25:19, 15:13). Sytuacja w Hali Podpromie zmieniała się jak w kalejdoskopie i o końcowym wyniku zadecydował dopiero tie break. W trzecim secie dramatycznie wyglądającej kontuzji kolana doznał Olieg Achrem, który został zniesiony na noszach. Najlepszym siatkarzem spotkania…
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/PCtnqR
http://ift.tt/1oArZ84
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz