sobota, 5 kwietnia 2014

PlusLiga: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała pierwszy półfinał, dramatyczna kontuzja Oliega Achrema

Po niezwykle zaciętym pojedynku drużyna ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrała pierwsze spotkanie półfinału PlusLigi. Podopieczni Sebastiana Świderskiego wygrali z Asseco Resovią Rzeszów, mistrzem kraju 3:2 (20:25, 25:22, 17:25, 25:19, 15:13). Sytuacja w Hali Podpromie zmieniała się jak w kalejdoskopie i o końcowym wyniku zadecydował dopiero tie break. W trzecim secie dramatycznie wyglądającej kontuzji kolana doznał Olieg Achrem, który został zniesiony na noszach. Najlepszym siatkarzem spotkania…


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/PCtnqR

http://ift.tt/1oArZ84

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz