piątek, 4 kwietnia 2014

Marcin Kaczmarek: każdy z nas wkłada dużo serca

- Czasami wracam myślami do początku rundy i pojawia się żal, bo taki mecz jak z Podbeskidziem powinniśmy wygrać, a na pewno nie przegrać w ten sposób w jaki przegraliśmy. Następnie Piast u siebie to spotkanie, które po prostu musimy wygrać, generalnie trzeba wygrywać mecze w Łodzi, jeśli walczymy o utrzymanie – przyznał Marcin Kaczmarek.


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/1hn9WZm

http://ift.tt/1jJ23mm

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz