poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Debata o zdrowiu bez Tuska. Kaczyński oskarża premiera o tchórzostwo i wychodzi

Debata o zdrowiu bez Tuska. Kaczyński oskarża premiera o tchórzostwo i wychodzi



“Patrzę z żalem na miejsce, na którym miał siedzieć premier Donald Tusk. Uchylenie się od dyskusji, ten brak odwagi, jest czymś w najwyższym stopniu smutnym” – powiedział Kaczyński w trakcie debaty o zdrowiu.







http://ift.tt/16YIoY8


Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://ift.tt/12UYHWJ


Powered by WPeMatico




http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1fXvn79

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz