Debata o zdrowiu bez Tuska. Kaczyński oskarża premiera o tchórzostwo i wychodzi
“Patrzę z żalem na miejsce, na którym miał siedzieć premier Donald Tusk. Uchylenie się od dyskusji, ten brak odwagi, jest czymś w najwyższym stopniu smutnym” – powiedział Kaczyński w trakcie debaty o zdrowiu.
http://ift.tt/16YIoY8
Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://ift.tt/12UYHWJ
Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J
http://ift.tt/1fXvn79
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz