sobota, 14 września 2013

Wypadek w kopalni w Jaworznie. Oderwały się bryły węglowe, zginął górnik

Wypadek w kopalni w Jaworznie. Oderwały się bryły węglowe, zginął górnik



O godz. 3 nad ranem w kopalni Sobieski w Jaworznie doszło do wypadku. Oderwały się bryły węglowe, zabezpieczające ścianę wydobywczą. Zginął górnik, dwóch zostało rannych.







http://s.wiadomosci24.pl/g/ikony/rss.gif


Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://nasze-uk.eu/?page_id=4538


Powered by WPeMatico





http://ifttt.com/images/no_image_card.png

http://nasze-uk.eu/?p=7572

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz