Wypadek w kopalni w Jaworznie. Oderwały się bryły węglowe, zginął górnik
O godz. 3 nad ranem w kopalni Sobieski w Jaworznie doszło do wypadku. Oderwały się bryły węglowe, zabezpieczające ścianę wydobywczą. Zginął górnik, dwóch zostało rannych.
http://s.wiadomosci24.pl/g/ikony/rss.gif
Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://nasze-uk.eu/?page_id=4538
Powered by WPeMatico
http://ifttt.com/images/no_image_card.png
http://nasze-uk.eu/?p=7572
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz