Wspaniały był drugi półfinał mistrzostw Europy siatkarek 2013. Reprezentacja Niemiec przegrywała z rewelacyjną Belgią już 0:2, ale zdołała podnieść się z kolan i po wielkiej walce zwyciężyła 3:2 (18:25, 20:25, 25:21, 25:21, 15:11). W niedzielę Niemki zagrają o złoto z mistrzyniami świata, Rosją (godz. 20:00). Belgia zmierzy się z Serbią (17:00) w walce o brązowy medal EuroVolley 2013.
Powered by WPeMatico
http://i2.wp.com/nasze-uk.eu/wp-content/uploads/2013/09/e0da0264aadcf3edd5f8b8f72afa2d41.jpg?w=650
http://nasze-uk.eu/?p=7562
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz