niedziela, 15 września 2013

Margareta Kozuch: to zostanie z nami na zawsze

Kapitan reprezentacji Niemiec Margareta Kozuch cieszyła się po finałowym meczu mistrzostw Europy z Rosją (1:3) nie tylko ze srebrnego medalu, ale i ze świetnego odbioru kibiców i mediów, z jakim spotkała się w Niemczech siatkówka. – Zrobiliśmy duży krok do przodu – cieszyła się zawodniczka, którą być może wkrótce znów będziemy oglądać w Orlen Lidze.


Powered by WPeMatico





http://i1.wp.com/nasze-uk.eu/wp-content/uploads/2013/09/2cee860f76f9a66cc70187722d425d70.jpg?w=650

http://nasze-uk.eu/?p=7582

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz