Kapitan reprezentacji Niemiec Margareta Kozuch cieszyła się po finałowym meczu mistrzostw Europy z Rosją (1:3) nie tylko ze srebrnego medalu, ale i ze świetnego odbioru kibiców i mediów, z jakim spotkała się w Niemczech siatkówka. – Zrobiliśmy duży krok do przodu – cieszyła się zawodniczka, którą być może wkrótce znów będziemy oglądać w Orlen Lidze.
Powered by WPeMatico
http://i1.wp.com/nasze-uk.eu/wp-content/uploads/2013/09/2cee860f76f9a66cc70187722d425d70.jpg?w=650
http://nasze-uk.eu/?p=7582
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz