Dwadzieścia lat po. Protest Młodzieży Wszechpolskiej [ZDJĘCIA]
Młodzież Wszechpolska protestowała przed Pomnikiem Wdzięczności dla Armii Radzieckiej przeciwko imprezie “20 lat po”. Stamtąd przeszli pod teatr, gdzie czekał na nich organizator imprezy Jacek Głomb z zespołem muzycznym.
http://s.wiadomosci24.pl/g/ikony/rss.gif
Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://nasze-uk.eu/?page_id=4538
Powered by WPeMatico
http://ifttt.com/images/no_image_card.png
http://nasze-uk.eu/?p=7573
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz