sobota, 14 września 2013

Dwadzieścia lat po. Protest Młodzieży Wszechpolskiej [ZDJĘCIA]

Dwadzieścia lat po. Protest Młodzieży Wszechpolskiej [ZDJĘCIA]



Młodzież Wszechpolska protestowała przed Pomnikiem Wdzięczności dla Armii Radzieckiej przeciwko imprezie “20 lat po”. Stamtąd przeszli pod teatr, gdzie czekał na nich organizator imprezy Jacek Głomb z zespołem muzycznym.







http://s.wiadomosci24.pl/g/ikony/rss.gif


Zapraszamy do naszego w pełni zaktualizowanego forum dyskusyjnego:http://nasze-uk.eu/?page_id=4538


Powered by WPeMatico





http://ifttt.com/images/no_image_card.png

http://nasze-uk.eu/?p=7573

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz