poniedziałek, 15 września 2014

Yorkshire poszukuje polskich przedsiębiorców i biznesmenów

Angielscy biznesmeni z Yorkshire pilnie zabiegają o wykwalifikowanych pracowników! Około 70 przedsiębiorstw z różnych branż, poszukujących ambitnych Polaków do współpracy, wystąpi na Festiwalu Biznesowym w Rotherham w dn. 7-8 października 2014.


Sektor inwestycyjny z Yorkshire jest poważnie zainteresowany wsparciem polskich firm. Poszukiwana jest wykwalifikowana kadra i nowe kontakty. Angielscy przedsiębiorcy liczą na współpracę z Eastern Europe small business. Firmy wręcz prześcigają się w pomysłach na rekrutację i przebijają w stawkach oferowanych pracownikom: przykładowy kierowca HGV w Rotherhamie pracujący jako self-employed zarabia od £11.00-19.50 na godzinę.


Organizacje polonijne pod patronatem YTO, we współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości RiDO przygotowały specjalny event dedykowany dla małego i średniego biznesu oraz emigrantów z Europy Środkowo-Wschodniej, gotowych na sukces w UK.

“My wiemy, że początkujący biznes i wykształceni młodzi emigranci chcą się rozwijać’ – mówi Andrew Denniff, Chief Executive Barnsley Rotherham Chamber of Commerce. “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy zaprezentować delegatom naszą organizację” – wtóruje mu Mark Hannigan, Operations Managers z RBCC.


Program wydarzenia obejmuje 2 dni.


W dniu pierwszym Rotherham European Business Festival odbędzie się New Directions Expo. Pojawią się tam firmy, które oferują pomoc na starcie i pomagają obniżyć koszty prowadzenia i rozwoju biznesu w Yorkshire oraz firmy z Rotherhamu, pilnie poszukujące osób z wyższym wykształceniem i wykwalifikowanych pracowników. Jeśli więc masz wyższe wykształcenie lub kwalifikacje z Polski – przyjdź, nie pożałujesz!


Dzień drugi to seminaria business & social, dedykowane osobom indywidualnym. Zainteresowani będą mogli wysłuchać prezentacji partnerów, którzy pokażą, jak rozwinąć własny biznes bez pieniędzy, jak obniżyć koszty prowadzenia firmy i wyjaśnią, kto pomaga młodym przedsiębiorcom w UK. Będzie można także dowiedzieć się, jak zdobyć bezpłatnie cenne certyfikaty oraz otworzyć przed swoją działalnością nowe możliwości.


Uwaga! Cenne informacje i bezpośrednie kontakty biznesowe zdobędziesz na New Directions Expo. Wejściówki w cenie £15.00.


Wejście na drugi dzień festiwalu bezpłatne (liczba miejsc ograniczona).


Szczegóły:

http://ift.tt/XnVwpw


Tags: , ,


The post Yorkshire poszukuje polskich przedsiębiorców i biznesmenów appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/XnVwG2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz