wtorek, 23 września 2014

Sataniści-pedofile zmusili nastolatkę do seksu z 2 tysiącami mężczyzn

Na światło dzienne wyszły nowe, szokujące szczegóły dotyczące sprawy, która zbulwersowała brytyjską opinię publiczną kilka lat temu. Pojawiają się one w książce napisanej przez kobietę, która – jako dziecko, a potem młoda dziewczyna – była zmuszana przez należącą do satanistycznej grupy matkę do uprawiania seksu z mężczyznami.


W 2011 roku do więzienia trafili członkowie walijskiej sekty satanistycznej, którzy przez lata zmuszali córkę jednej z członkiń grupy do stosunków seksualnych. W toku przesłuchań okazało się, że między 10. a 18. rokiem życia ofiarę przymuszono do uprawiania seksu z ponad 2 tysiącami mężczyzn. Zbrodniczy proceder odbywał się w ramach satanistycznych „rytuałów” odprawianych przez grupę.


Obecnie do sprzedaży trafiła książka, w której skrzywdzona dziewczyna – pod zmienionym nazwiskiem – opisuje swój dramat. „Diabeł u progu” zawiera m.in. szokujące opisy rytuałów oraz gwałtów. Autorka opowiada także o tym, jak w wieku 17 lat zaszła w ciążę z partnerem swojej matki.


„Gdy matka tak krzywdzi córkę, ciężko jest w cokolwiek uwierzyć. Nikt nie sprawił mi tyle bólu i przykrości co ona. Ma diabelską duszę i nigdy jej tego nie zapomnę” – opowiada kobieta.


Tags: , , , ,


The post Sataniści-pedofile zmusili nastolatkę do seksu z 2 tysiącami mężczyzn appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1uDZgOB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz