poniedziałek, 15 września 2014

Internetowi mogą oglądać… wszystko!

Szczególnie ostatnio polskim kibicom dały się we znaki ograniczenia w dostępie do ważnych transmisji na żywo… Zapewne wielu nie wiedziało, że może skorzystać z telewizji internetowej!


Jakie możliwości daje telewizja internetowa? Znajdziesz na niej najpopularniejsze kanały telewizyjne, w tym głównie polskie, najciekawsze premiery, najgłośniejsze seriale telewizyjne, a przede wszystkim transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń, których przegapić po prostu nie wypada! Możliwość oglądania programów online stała się obecnie bezcennym i niezastąpionym źródłem rozrywki, największych sportowych emocji oraz gratką dla kinomanów, zważysz na fakt, że coraz częściej dostęp do niektórych audycji w zwykłej telewizji jest utrudniany albo wręcz blokowany…


Emocje na najwyższym poziome


Sport stał się ostatnio skarbnicą największych emocji. Polska, jako gospodarz tegorocznych mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn, stała się centrum sportowych wydarzeń. Wielu ubolewa nad tym, że nie może uczestniczyć w imprezie, chociażby przed telewizorem. Pełne stadiony, morze biało-czerwonych flag i rozentuzjazmowani kibice, a przede wszystkim triumfujący polscy siatkarze – wszystko to można jednak obejrzeć już teraz na żywo za pośrednictwem internetowej telewizji, takiej jak np. WEEB.TV. Dodatkowo smaczku dodaje fakt, że polska drużyna awansowała do II fazy rozgrywek. Teraz rywalizacja znacznie się zaostrzy, bo na placu boju pozostały największe siatkarskie giganty: Rosja, Brazylia, USA, Kuba czy Włochy. Polacy potrzebują więc dużo pozytywnej energii oraz dopingu, nie przegap spotkań i kibicuj z resztą, chociażby przed szklanym ekranem laptopa!


Wielkimi krokami zbliżają się również rozgrywki fazy grupowej Ligi Mistrzów, której mecze wkrótce będzie można zobaczyć na żywo na kanale internetowej telewizji. Zapewne wielu miłośników piłki nożnej już teraz obstawia wynik starcia dwóch tytanów: Dortmundu i Arsenalu.


Stwórz własny kanał


Co powiesz na własne radio lub telewizję? Opcję stworzenia własnego autorskiego kanału multimedialnego daje choćby platforma Weeb.tv. Wystarczy zainstalować prosty program komputerowy Adobe Flash Media Live Encoder, a za jego pośrednictwem można nadawać codzienne audycje. Tym razem to ty będziesz decydował o tym, jaki program zaproponujesz sowim słuchaczom/widzom. Stawarza to doskonałą okazję do podzielenia się z resztą świata własnym hobby, gustem muzycznym, a przede wszystkim nieskrępowaną opinią. Taką samą możliwość mają również inni użytkownicy Weeb.tv, co sprawia, że tworzą oni własną, zwartą, a w szczególności różnorodną społeczność, wchodzącą we wzajemne interakcje, a czasami polemiki, warto więc do niej dołączyć.


Prosty sposób na seriale


Chociaż trochę czasu jeszcze upłynie do premiery najnowszego sezonu „Gry o tron”, to przypuszczalnie wielu niecierpliwych fanów już teraz zachodzi w głowę, w jaki sposób szybko i tanio obejrzeć odcinki kultowego serialu. Rozwiązanie jest równie proste, jak tanie i szybkie – telewizja online. Już teraz emitowane są odcinki „Zakazanego Imperium”, zaplanowano ich tylko 14, więc nie ma co zwlekać.


Z telewizją internetową jesteśmy w stanie błyskawicznie rozwiązać nasz niedzielno-wieczorny dylemat: co dzisiaj obejrzeć? Dostęp do kilkudziesięciu najpopularniejszych kanałów telewizyjnych, które możemy wyświetlać na ekranie komputera, sprawia, że możemy przebierać w propozycjach, a na pewno trafimy na coś odpowiedniego. Może niekoniecznie wybór wciągającego serialu na koniec weekendu jest dobrym rozwiązaniem – zanim się spostrzeżesz nastanie poniedziałkowy poranek, a ty całą noc spędziłeś oglądając dalsze części w nadziei, że w końcu dowiesz się, kto kogo zabił. Dobrym rozwiązaniem jest więc znalezienie ciekawego filmu bądź programu rozrywkowego, których masz do wyboru multum!


Telewizja w podróży


Będąc w podróży, siłą rzeczy telewizor nie jest jednym z tych niezbędników, które pakujemy do walizki. Mając jednak laptopa i czynną przeglądarkę możemy oglądać polskie kanały telewizyjne nawet 24 godziny na dobę i to w dowolnym miejscu! Opcja ta staje się atrakcyjna szczególnie dla osób mieszkających na stałe w Wielkiej Brytanii, w każdej chwili mogą „przelecieć” po polskich programach.


Natalia Tyszkiewicz


Tags: , ,


The post Internetowi mogą oglądać… wszystko! appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1Da0KGp

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz