czwartek, 18 września 2014

Dramat w Elblągu. 8-miesięczna dziewczynka zgwałcona przez wujka

Polską opinią publiczną wstrząsnęły doniesienia o makabrycznym przestępstwie. Do szokujących wydarzeń doszło w podelbląskiej miejscowości. 37-letni mężczyzna zgwałcił tam 8-miesięczną dziewczynkę. Zwyrodnialec – wujek dziecka – usłyszał już zarzuty gwałtu i tzw. innej czynności seksualnej wobec niemowlęcia. Grozi mu do 12 lat więzienia.


Jak twierdzi rzecznik elbląskiej policji, 37-letni Jacek S. przyznał się do winy już podczas pierwszego przesłuchania na komendzie. Nie był wcześniej karany.


Zgwałcone niemowlę przebywa w szpitalu


8-miesięczna dziewczynka, która została zgwałcona, przebywa obecnie w szpitalu. Jej stan jest poważny, ale stabilny. Dziecko zostało poddane zabiegowi chirurgicznemu.


Niemowlę trafiło do szpitala po tym, jak będąc pod opieką wujostwa zachorowało. Ciotka małej – siostra jej matki – wezwała karetkę. Lekarz, który badał dziewczynkę w mieszkaniu wujostwa, stwierdził obrażenia świadczące, że mała padła ofiarą gwałtu. 8-miesięczne niemowlę przewieziono na oddział dziecięcy olsztyńskiego szpitala Barbara Chwała. Tam stwierdzono, że mała była przez dłuższy czas maltretowana.


Wujek i ciotka małej sami mają dwójkę dzieci. Policja zapowiedziała już dochodzenie, mające wykazać, czy i one nie padły ofiarą czynów o charakterze seksualnym.


Tags: , ,


The post Dramat w Elblągu. 8-miesięczna dziewczynka zgwałcona przez wujka appeared first on Polish Express.


Powered by WPeMatico
http://ift.tt/eA8V8J

http://ift.tt/1st5ZIB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz